Samsun Demir Fiyatları

Samsun demir fiyatları sayfamızda Samsun inşaat demiri fiyatları ile ilgili günlük ve geçmiş tüm fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Samsun demir fiyatları özellikle Karadeniz bölgesinde inşaat demiri hizmeti veren firmalar ve inşaat demiri talebi olan müteahhitler için önemli değer niteliği taşımaktadır. Samsun inşaat demiri fiyatları orta ve doğu karadeniz bölgesinde fiyat belirlemede önemli bir veridir. 

Samsun demir fiyatları sayfası demir çelik piyasasının genelde öğleden sonra açılmasından dolayı sitemize de geç işlenmektedir. Samsun demir fiyatları sitemizde genelde 15:00 dan sonra yayınlanmaktadır. Bu sayfada yayınlanan tüm fiyatlar tamamen bilgilendirme niteliği taşıdığı için yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerekmektedir. Kullanıcıların bu sayfadaki fiyatları sadece bilgi edinmek için kullanmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Samsun inşaat demiri fiyatları ortak tek bir noktadan alınan fiyatları yansıtmaktadır. Tüm demir firmalarının fiyat politikaları farklıdır. Aynı bölgede hizmet veren farklı demir firmaları, birinden farklı demir fiyatları ile piyasaya açılır. Bu yüzden burada yazan fiyatları değerlendirirken kendi çalıştığınız demir firmaları ile fiyatların birebir örtüşmesinin mümkün olmadığını bilmenizi isteriz.

Samsun inşaat demiri fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız fiyat tablosu:

Yorumlar

Samsun demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x