Samsun Demir Fiyatları

Samsun demir fiyatları sayfamızda Samsun inşaat demiri fiyatları ile ilgili günlük ve geçmiş tüm fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Samsun demir fiyatları özellikle Karadeniz bölgesinde inşaat demiri hizmeti veren firmalar ve inşaat demiri talebi olan müteahhitler için önemli değer niteliği taşımaktadır. Samsun inşaat demiri fiyatları orta ve doğu karadeniz bölgesinde fiyat belirlemede önemli bir veridir. 

Samsun demir fiyatları sayfası demir çelik piyasasının genelde öğleden sonra açılmasından dolayı sitemize de geç işlenmektedir. Samsun demir fiyatları sitemizde genelde 15:00 dan sonra yayınlanmaktadır. Bu sayfada yayınlanan tüm fiyatlar tamamen bilgilendirme niteliği taşıdığı için yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerekmektedir. Kullanıcıların bu sayfadaki fiyatları sadece bilgi edinmek için kullanmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Samsun inşaat demiri fiyatları ortak tek bir noktadan alınan fiyatları yansıtmaktadır. Tüm demir firmalarının fiyat politikaları farklıdır. Aynı bölgede hizmet veren farklı demir firmaları, birinden farklı demir fiyatları ile piyasaya açılır. Bu yüzden burada yazan fiyatları değerlendirirken kendi çalıştığınız demir firmaları ile fiyatların birebir örtüşmesinin mümkün olmadığını bilmenizi isteriz.

Samsun inşaat demiri fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız fiyat tablosu:

Yorumlar

Samsun demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x