Çolakoğlu Hurda Fiyatları

Çolakoğlu hurda fiyatları sayfamızda Çolakoğlu firmasının açıkladığı hurda fiyatı üzerindeki düşüş ve yükseliş hareketlerini ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Çolakoğlu merkezi İstanbul sınırları içinde olup, fabrikası Kocaeli’de bulunan ülkemizin önde gelen demir çelik firmalarından biridir. Özellikle uzun mamül üretiminde yurtiçi ve yurtdışı hacmi iyi seviyededir. Demir çelik piyasasında hurda alımı ile ilgili fiyatlarda Çolakoğlu hurda fiyatları‘nın önemli bir yeri vardır.

Çolakoğlu Son Güncellemeler

Aşağıda en son yayınlanan tarih Çolakoğlu Hurda Fiyatlarının en güncel halidir. Fiyatlar yenilendikçe aşağıya eklenecektir. En üstteki tarih geçerli Çolakoğlu hurda fiyatları tarihidir.

Çolakoğlu Hurda Fiyatları (9 Haziran)
9.06.2021 Güncel Fiyat Eski Fiyat
DKP: 4.280 ₺ 4.150 ₺
EKSTRA: 3.925 ₺ 3.795 ₺
1. GRUP: 3.885 ₺ 3.755 ₺
2. GRUP: 3.815 ₺ 3.685 ₺
TALAŞ: 3.365 ₺ 3.235 ₺

Yorumlar

Demir çelik hakkında değerli yorumlarınızı bizlere ileterek bir çok ziyaretçimize faydalı bilgiler sunabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x