İsdemir Hurda Fiyatları

İsdemir hurda fiyatları ile ilgili her türlü düşüş ve yükseliş trendlerini ayrıntıları ile birlikte bu sayfadan takip edebilirsiniz. Demir çelik alanında hurda fiyatları özellikle satış fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında yerini almaktadır. Bu faktörlerden biri olan hurda fiyatlarını sitemizden takip ederek sizlerde demir çelik fiyatları hakkında ön izlenimlerde bulunabilirsiniz.

İsdemir ülkemizin öncü yapı taşlarından biri olan demir çelik firmasıdır. İskenderun bölgesinde üretim tesisi bulunan firma, OYAK Holding kuruluşlarından biridir. İsdemir hurda demir fiyatları buradan ayrıntıları ile takip edilebilmektedir.

İsdemir Son Güncellemeler

İsdemir hurda fiyatları son güncellenme tarihinden itibaren aşağıda listelenmektedir. En üstte olan tarihte yayınlanan fiyat en güncel fiyattır. 

İsdemir Hurda Fiyatları (9 Haziran)
9.06.2021 Güncel Fiyat Eski Fiyat
DKP: 4.205 ₺ 3.905 ₺
Ekstra: 4.200 ₺ 3.900 ₺
Bonus: 4.120 ₺ 3.820 ₺
Makas: 4.000 ₺ 3.700 ₺
1.Grup: 3.780 ₺ 3.480 ₺
2.Grup: 1.000 ₺ 1.000 ₺

Yorumlar

İsdemir hurda fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x