biz kimiz

Biz Kimiz ?

Sektörün lideri, sizlere Demir/Çelik alanında en güncel haberleri ve fiyatları sunan gunlukdemirfiyatlari.net sitesini tanımaya ne dersiniz ?

Web sitemiz 2021 yılında faaliyete geçse de aslında demir çelik alanında çok eskiyiz. Daha önce farklı bir çok demir çelik firmasında görev aldık ve ortak çözümler sunduk. 2018 yılında yazılım sektörüne geçiş yapmamızla beraber demir çelik alanındaki bilgimizi bu ve bunun gibi bir çok sitede sizlerle paylaştık. En son haberleri, günlük demir fiyatlarını ve demir çelik alanında merak edilen bir çok şeyi sizlere ulaştırmayı amaçladık.

Geçmişten günümüze baktığımızda bir çok hedefimize ulaşmanın mutluluğu ile şimdi oluşturduğumuz yeni hedeflere ulaşma zamanı. 2018 yılından bu yana sürekli gelişiyor ve sizlere daha iyi projeler sunuyoruz.

Sitemizde Ulaşabileceğiniz Bilgiler

demir fiyatlari

Haberler

Demir Çelik alanında en son haberler, Ülkemizden ve Yurtdışında flaş gelişmeler anlık olarak sitemizde sizleri bekliyor olacak.

demir haberleri

Blog

Demir Çelik alanında merak edilen sorular, çeşitli bilgilendirmeler ve bir çok makaleye ulaşa bileceğiniz harika bir portal sizleri bekliyor.

insaat demiri

Demir Fiyatları

İnşaat demiri fiyatlarını yakından takip etmek ve geçmiş fiyatlara bakarak çeşitli analizlerde bulunmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

demir celik urunleri gozetimi

Diğer Fiyatlar

İnşaat çeliği alanında en çok tüketiken mamüllerden olan Çelik hasır ve Kangal demir fiyatlarına sitemizden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Site Yöneticileri

Günlük Demir Fiyatları sitesine ait yönetim ekibi.

murat

Murat Aydın

Web Tasarım & Yazılım

3

Yunus Emre Aydın

Fiyat Analisti

2

Serkan Kömürcü

İçerik Yöneticisi

4

Mesut Akkaya

Haber İçerik Üreticisi

5

Emre Akçatepe

Blog İçerik Üreticisi