Kroman Hurda Fiyatları

Kroman hurda fiyatları ile ilgili tüm güncellemeleri anlık olarak bu sayfadan takip edebilirsiniz, en güncel Kroman hurda demir fiyatları burada. Kroman hurda fiyatları ülkemizde demir çelik piyasasını belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Ülkemizin önde gelen demir üretim tesislerinden biri olan Kroman hurda demir fiyatları tüm güncellemeleri ile bu sayfada yayınlanmaktadır

Kroman Hurda Fiyatları sayfamızda, Kocaeli Dilovası bölgesinde üretim tesisi bulunan ülkemizin en köklü demir firmalarından biri olan firmanın ayrıntılı güncellemelerine ulaşabilirsiniz.

Kroman Son Güncellemeler

Aşağıda listelenen tarihlerde Kroman hurda fiyatları ile ilgili tüm gelişmeler listelenmiştir. Fiyatları görmek istediğiniz tarihe tıklayarak görebilirsiniz. En son yayınlanan tarih en güncel fiyattır.

Kroman Hurda Fiyatları (9 Haziran)
9.06.2021 Güncel Fiyat Eski Fiyat
DKP: 4.000 ₺  
BONUS: 3.905 ₺  
EKSTRA: 3.900 ₺  
PİK: 3.895 ₺  
1.SINIF: 3.890 ₺  
2.SINIF: 3.820 ₺  
3.SINIF: 3.370 ₺  
TALAŞ: 3.235 ₺  

Yorumlar

Kroman hurda fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x