Asil Çelik Hurda Fiyatları

Asil çelik hurda fiyatları ile ilgili tüm pozitif, negatif hareketleri güncelleme tarihleri ve ayrıntıları ile bu sayfadan takip edebilirsiniz. Asil çelik Hurda alanında ülkemizin köklü şirketlerinden biridir. Hurda fiyatları özellikle demir çelik alanında hizmet veren firmalar için önemli bir değerlendir parametresidir ve özellikle inşaat demiri alanında demirin yükselmesinde veya düşmesinde etkin olan önemli bir kaç faktörden biridir.

Asil Çelik hurda fiyatları sayfamızda güncel yayınlanan hurda fiyatları ile sizlere en doğru fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Asil çelik Merkezi Çayırova Kocaeli sınırları içinde olan, Fabrikası Bursa’da bulunan ve ayrıca Amerika ve Almanya’da ofisi olan köklü bir demir çelik firmasıdır.

 

Asil Çelik Son Güncellemeler

Aşağıda listelenmekte olan Asil Çelik Hurda Fiyatları fiyatlar yenilendikçe güncellenmektedir. Bu yüzden yayınlanan son tarih, en son güncellenen ve şu an geçerli olan hurda fiyatlarını belirtmektedir.

Asil Çelik Hurda Fiyatları (9 Haziran)
9.06.2021 Güncel Fiyat Eski Fiyat
DKP: 4.280 ₺ 4.150 ₺
EKSTRA: 3.925 ₺ 3.795 ₺
1. GRUP: 3.885 ₺ 3.755 ₺
2. GRUP: 3.815 ₺ 3.685 ₺
TALAŞ: 3.365 ₺ 3.235 ₺

Yorumlar

Asil çelik hurda fiyatları hakkında veya tüm demir çelik piyasası ile ilgili değerli yorumlarınızı yayınlayabilir ve ziyaretçilerimizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x