Asil Çelik Hurda Fiyatları

Asil çelik hurda fiyatları ile ilgili tüm pozitif, negatif hareketleri güncelleme tarihleri ve ayrıntıları ile bu sayfadan takip edebilirsiniz. Asil çelik Hurda alanında ülkemizin köklü şirketlerinden biridir. Hurda fiyatları özellikle demir çelik alanında hizmet veren firmalar için önemli bir değerlendir parametresidir ve özellikle inşaat demiri alanında demirin yükselmesinde veya düşmesinde etkin olan önemli bir kaç faktörden biridir.

Asil Çelik hurda fiyatları sayfamızda güncel yayınlanan hurda fiyatları ile sizlere en doğru fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Asil çelik Merkezi Çayırova Kocaeli sınırları içinde olan, Fabrikası Bursa’da bulunan ve ayrıca Amerika ve Almanya’da ofisi olan köklü bir demir çelik firmasıdır.

 

Asil Çelik Son Güncellemeler

Aşağıda listelenmekte olan Asil Çelik Hurda Fiyatları fiyatlar yenilendikçe güncellenmektedir. Bu yüzden yayınlanan son tarih, en son güncellenen ve şu an geçerli olan hurda fiyatlarını belirtmektedir.

Asil Çelik Hurda Fiyatları (18 Aralık 2021)
18.12.2021 Güncel Fiyat Eski Fiyat
DKP: 7.230 ₺  
Bonus 7.130 ₺  
EKSTRA: 6.700 ₺  
1. Sınıf: 6.250 ₺  

 

Yorumlar

Asil çelik hurda fiyatları hakkında veya tüm demir çelik piyasası ile ilgili değerli yorumlarınızı yayınlayabilir ve ziyaretçilerimizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x