Karabük Demir Fiyatları

Karabük demir fiyatları sayfamızda Karabük iline ait günlük inşaat demiri fiyatlarına ulaşabilir ve geçmiş fiyatları da inceleyebilirsiniz. Karabük şehri özellikle demir çelik alanında markalaşmış bir şehrimizdir. 1937 yılında kurulan Karabük demir çelik ülkemizin ilk demir çelik fabrikalarından biridir. İnşaat demiri başta olmak üzere bir çok demir çelik alanında hizmet veren fabrika Karabük’ü bir demir çelik şehri haline getirmiştir. 

Karabük demir fiyatları sayfamızda en güncel Karabük inşaat demiri fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan tüm bilgiler her gün saat 15:00’dan sonra yenilenmektedir. Demir çelik piyasasının genelde öğleden sonra netlik kazanmasından dolayı fiyatlar geç açıklanır. Karabük bölgesi fiyatları ülke genelini etkileyen fiyatlar arasında yerini almaktadır. 

Karabük demir fiyatları tamamen bilgilendirme amacı ile yayınlanmakta olup herhangi bir yatırım niteliği taşımamaktadır. Demir piyasası çok değişken olduğundan dolayı çalıştığınız firmalardan buradaki fiyatlara istinaden fiyatları doğrulamanızı öneririz. Her demir çelik firmasının kendisine göre bir fiyat politikası olduğunu unutmayın lütfen. 

Yorumlar

Karabük demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x