Karabük Demir Fiyatları

Karabük demir fiyatları sayfamızda Karabük iline ait günlük inşaat demiri fiyatlarına ulaşabilir ve geçmiş fiyatları da inceleyebilirsiniz. Karabük şehri özellikle demir çelik alanında markalaşmış bir şehrimizdir. 1937 yılında kurulan Karabük demir çelik ülkemizin ilk demir çelik fabrikalarından biridir. İnşaat demiri başta olmak üzere bir çok demir çelik alanında hizmet veren fabrika Karabük’ü bir demir çelik şehri haline getirmiştir. 

Karabük demir fiyatları sayfamızda en güncel Karabük inşaat demiri fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bulunan tüm bilgiler her gün saat 15:00’dan sonra yenilenmektedir. Demir çelik piyasasının genelde öğleden sonra netlik kazanmasından dolayı fiyatlar geç açıklanır. Karabük bölgesi fiyatları ülke genelini etkileyen fiyatlar arasında yerini almaktadır. 

Karabük demir fiyatları tamamen bilgilendirme amacı ile yayınlanmakta olup herhangi bir yatırım niteliği taşımamaktadır. Demir piyasası çok değişken olduğundan dolayı çalıştığınız firmalardan buradaki fiyatlara istinaden fiyatları doğrulamanızı öneririz. Her demir çelik firmasının kendisine göre bir fiyat politikası olduğunu unutmayın lütfen. 

Yorumlar

Karabük demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x