İstanbul Demir Fiyatları (Avrupa Yakası)

İstanbul Avrupa Yakası demir fiyatları  hakkında günlük olarak bu sayfadan bilgi alabilir, İstanbul inşaat demiri fiyatı ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. İstanbul demir fiyatları sayfasında bulunan tüm fiyatlar sizler için özenle araştırılarak listelenmekte olup, doğru fiyat analizi yapma konusunda yeterinde emek harcandıktan sonra burada yayınlanmaktadır. 

İstanbul ülkemizin en kalabalık şehri olmakla beraber, özellikle de inşaat alanında sektörün lider firmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca ülke genelinde büyük projelerin bu bölgede hayata geçirilmesi ve yatırımcıların fiyat olarak tatmin edici düzeylerde satış yaptığı İstanbul’da demir fiyatları özellikle müteahhitler için önemli bir yer almaktadır. 

İnşaat ve müteahhit firmaları gibi bir çok demir çelik üreticisinin merkez ofisleri İstanbul’da bulunmaktadır. Bu yüzden İstanbul Avrupa Yakası demir fiyatları bir çok firma için önemli rol oynar. İÇDAŞ, Kaptan, Diler gibi ülkemizin önde gelen firmalarının merkez ofisleri İstanbuldadır. 

Bu sayfadan günlük ve güncel İstanbul demir fiyatları hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Bilgileri teyit etmenizi öneririz.

Yorumlar

İstanbul Avrupa yakası demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

İstanbul Demir Firmaları

İstanbul sınırları içinde hizmet veren inşaat demiri firmalarının telefon, adres ve mail bilgilerine buradan ulaşa bilirsiniz.

cropped cropped header logo

Onurtaş Demir

Telefon: 444 1 223
Mail: satis@onurtas.com.tr
Adres:Çayırova / KOCAELİ

cropped cropped header logo

Dmt Demir

Telefon: 0 216 561 9580
Mail: okan@dmtdemirmetal.com
Adres: Tuzla / İSTANBUL

cropped cropped header logo

Oraysan Demir

Telefon: 0 212 664 6000
Mail: info@oraysan.com.tr
Adres: Esenler / İSTANBUL

cropped cropped header logo

Epaş Demir

Telefon: 0 216 311 1150
Mail: info@epasgroup.com.tr
Adres: Kartal / İSTANBUL

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x