İstanbul Demir Fiyatları (Anadolu Yakası)

İstanbul Anadolu Yakası demir fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilir, İstanbul demir fiyatı hakkında tüm verilere ulaşabilirsiniz. İstabul bölgesi inşaat alanında en çok projenin hayatta olduğu ve ülkemizin en kalabalık şehri olarak kendini demir çelik alanında da bir adım ön plana çıkaran bir şehir. Bir çok demir çelik firmasının merkezinin de İstanbul’da bulunması bu şehri demir çelik piyasasında fiyatlara yön veren bölge olarak bilinmesini sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu yakası inşaat demiri fiyatları hakkında en doğru verilere ulaşabileceğiniz bu sayfada, fiyatlarımız her gün saat 15:00 dan sonra güncellenmekte olup, en gerçekçi ve piyasayı yansıtan fiyatların sizlere ulaştırılması konusunda özen gösterilmektedir. İstanbul Anadolu yakasında demir çelik alanında hizmet veren bir çok fabrika ve tüccar bulunmakta olup, fiyat politikaları firmadan firmaya değişmektedir. 

İstanbul Anadolu yakası sayfasında bulunan fiyatlar KDV ve Nakliye dahil bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Bu fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlı olup, her firmanın farklı bir politikası olduğunu unutmamanızı öneririz. İstanbul demir fiyatları sayfasında bulunan tüm fiyatların yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini ve sadece bilgilendirme amacı ile yayınlandığını unutmamanızı öneririz.

Yorumlar

İstanbul Anadolu Yakası demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x