İstanbul Demir Fiyatları (Anadolu Yakası)

İstanbul Anadolu Yakası demir fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilir, İstanbul demir fiyatı hakkında tüm verilere ulaşabilirsiniz. İstabul bölgesi inşaat alanında en çok projenin hayatta olduğu ve ülkemizin en kalabalık şehri olarak kendini demir çelik alanında da bir adım ön plana çıkaran bir şehir. Bir çok demir çelik firmasının merkezinin de İstanbul’da bulunması bu şehri demir çelik piyasasında fiyatlara yön veren bölge olarak bilinmesini sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu yakası inşaat demiri fiyatları hakkında en doğru verilere ulaşabileceğiniz bu sayfada, fiyatlarımız her gün saat 15:00 dan sonra güncellenmekte olup, en gerçekçi ve piyasayı yansıtan fiyatların sizlere ulaştırılması konusunda özen gösterilmektedir. İstanbul Anadolu yakasında demir çelik alanında hizmet veren bir çok fabrika ve tüccar bulunmakta olup, fiyat politikaları firmadan firmaya değişmektedir. 

İstanbul Anadolu yakası sayfasında bulunan fiyatlar KDV ve Nakliye dahil bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Bu fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlı olup, her firmanın farklı bir politikası olduğunu unutmamanızı öneririz. İstanbul demir fiyatları sayfasında bulunan tüm fiyatların yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini ve sadece bilgilendirme amacı ile yayınlandığını unutmamanızı öneririz.

Yorumlar

İstanbul Anadolu Yakası demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x