İstanbul Demir Fiyatları (Anadolu Yakası)

İstanbul Anadolu Yakası demir fiyatları hakkında en güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilir, İstanbul demir fiyatı hakkında tüm verilere ulaşabilirsiniz. İstabul bölgesi inşaat alanında en çok projenin hayatta olduğu ve ülkemizin en kalabalık şehri olarak kendini demir çelik alanında da bir adım ön plana çıkaran bir şehir. Bir çok demir çelik firmasının merkezinin de İstanbul’da bulunması bu şehri demir çelik piyasasında fiyatlara yön veren bölge olarak bilinmesini sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu yakası inşaat demiri fiyatları hakkında en doğru verilere ulaşabileceğiniz bu sayfada, fiyatlarımız her gün saat 15:00 dan sonra güncellenmekte olup, en gerçekçi ve piyasayı yansıtan fiyatların sizlere ulaştırılması konusunda özen gösterilmektedir. İstanbul Anadolu yakasında demir çelik alanında hizmet veren bir çok fabrika ve tüccar bulunmakta olup, fiyat politikaları firmadan firmaya değişmektedir. 

İstanbul Anadolu yakası sayfasında bulunan fiyatlar KDV ve Nakliye dahil bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Bu fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlı olup, her firmanın farklı bir politikası olduğunu unutmamanızı öneririz. İstanbul demir fiyatları sayfasında bulunan tüm fiyatların yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemesi gerektiğini ve sadece bilgilendirme amacı ile yayınlandığını unutmamanızı öneririz.

Yorumlar

İstanbul Anadolu Yakası demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
12 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Rıza yiğit
Rıza yiğit

Bundan böyle demir fiyatları gündere bilir misiniz

İbrahim demir
İbrahim demir

Demir fiyatlari dusermi sizce arkadaşlar

Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x