Gebze Demir Fiyatları

Gebze demir fiyatları sayfasında her gün güncellenen Gebze inşaat demiri fiyatları hakkında bilgi alabilir ve demir fiyatlarını yakından takip edebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm fiyatlar sizler için özenle araştırılarak bu sayfada listelenmekte olup, doğru fiyat analizi yapma konusunda yeterinde emek harcandıktan sonra burada yayınlanmaktadır. 

Gebze bölgesi demir çelik alanında hizmet veren firmaların bulunduğu önemli üretim merkezlerinden biridir ve ülkemizin en büyük demir çelik üreticilerinden biri olan KROMAN fabrikası bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca Dilovası sanayi sitesi içerisinde de İnşaat demiri, Kangal Demir, Çelik Hasır üretimi yapan farklı bir çok üretici bulunur.

Gebze demir fiyatları özellikle İstanbul bölgesinde Anadolu yakasında etkin rol oynamakta olup, bir çok üretici ve fabrika fiyat belirlerken İstanbul Anadolu yakası için genelde GEBZE üretici fiyatlarını baz almaktadır.

Yorumlar

Ankara demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x