Gebze Demir Fiyatları

Gebze demir fiyatları sayfasında her gün güncellenen Gebze inşaat demiri fiyatları hakkında bilgi alabilir ve demir fiyatlarını yakından takip edebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm fiyatlar sizler için özenle araştırılarak bu sayfada listelenmekte olup, doğru fiyat analizi yapma konusunda yeterinde emek harcandıktan sonra burada yayınlanmaktadır. 

Gebze bölgesi demir çelik alanında hizmet veren firmaların bulunduğu önemli üretim merkezlerinden biridir ve ülkemizin en büyük demir çelik üreticilerinden biri olan KROMAN fabrikası bu bölgede bulunmaktadır. Ayrıca Dilovası sanayi sitesi içerisinde de İnşaat demiri, Kangal Demir, Çelik Hasır üretimi yapan farklı bir çok üretici bulunur.

Gebze demir fiyatları özellikle İstanbul bölgesinde Anadolu yakasında etkin rol oynamakta olup, bir çok üretici ve fabrika fiyat belirlerken İstanbul Anadolu yakası için genelde GEBZE üretici fiyatlarını baz almaktadır.

Yorumlar

Ankara demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x