Bursa Demir Fiyatları

Bursa Demir Fiyatları sayfamızı ziyaret ederek günlük ve güncel Bursa inşaat demiri fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yayınlanan tüm bilgiler en doğru kaynaklardan seçilerek özenle hazırlanmış ve sizlere yardımcı olmak için en hızlı şekilde burada yayınlanmıştır. Bursa inşaat demiri fiyatları sayfasında bulunan fiyatlar; demir çelik piyasasının öğleden sonra netleşmesinden dolayı saat 15:00 dan sonra güncellenmektedir.

Bursa ilimiz ülkemizin önde gelen sanayi şehirlerinden biri olduğu için önemli bir değer taşımaktadır. Sanayi şehri olmasının yanında sosyal hayatında oldukça aktif olması ve ülkemizin en popüler şehirlerinden biri olması da Bursa’yı inşaat alanında yatırımlar yapılması konusunda ön plana çıkarmaktadır. Bursa özellikle müteahhitler tarafından sıkça tercih edilmesi ve sürekli yeni projeler geliştirilmesi ile beraber Bursa güncel demir fiyatları da önemli bir hale gelmiştir.

Bursa demir fiyatları sayfamızda yayınlanan tüm bilgilendirmeler tamamen sizlere bilgi vermek amacı ile hazırlanmış olmaktadır. Bu sayfada bulunan fiyatları yatırım tavsiyesi olmadığını bilerek değerlendirmenizi rica ederiz. Biz sizlere her ne kadar doğru fiyatları sunma konusunda özen göstersek de, sizlerin de bildiği gibi her demir çelik firmasının belli bir fiyat politikası mevcuttur. Fiyatların sürekli değişmesi ile beraber alım fiyatları da her gün değişmektedir. Bu sayfada yayınlanan Bursa demir fiyatları ortalama fiyatlardır.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x