Bursa Demir Fiyatları

Bursa Demir Fiyatları sayfamızı ziyaret ederek günlük ve güncel Bursa inşaat demiri fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yayınlanan tüm bilgiler en doğru kaynaklardan seçilerek özenle hazırlanmış ve sizlere yardımcı olmak için en hızlı şekilde burada yayınlanmıştır. Bursa inşaat demiri fiyatları sayfasında bulunan fiyatlar; demir çelik piyasasının öğleden sonra netleşmesinden dolayı saat 15:00 dan sonra güncellenmektedir.

Bursa ilimiz ülkemizin önde gelen sanayi şehirlerinden biri olduğu için önemli bir değer taşımaktadır. Sanayi şehri olmasının yanında sosyal hayatında oldukça aktif olması ve ülkemizin en popüler şehirlerinden biri olması da Bursa’yı inşaat alanında yatırımlar yapılması konusunda ön plana çıkarmaktadır. Bursa özellikle müteahhitler tarafından sıkça tercih edilmesi ve sürekli yeni projeler geliştirilmesi ile beraber Bursa güncel demir fiyatları da önemli bir hale gelmiştir.

Bursa demir fiyatları sayfamızda yayınlanan tüm bilgilendirmeler tamamen sizlere bilgi vermek amacı ile hazırlanmış olmaktadır. Bu sayfada bulunan fiyatları yatırım tavsiyesi olmadığını bilerek değerlendirmenizi rica ederiz. Biz sizlere her ne kadar doğru fiyatları sunma konusunda özen göstersek de, sizlerin de bildiği gibi her demir çelik firmasının belli bir fiyat politikası mevcuttur. Fiyatların sürekli değişmesi ile beraber alım fiyatları da her gün değişmektedir. Bu sayfada yayınlanan Bursa demir fiyatları ortalama fiyatlardır.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x