Biga Demir Fiyatları

Biga demir fiyatları sayfamızda Biga inşaat demiri fiyatlarını günlük olarak takip edebilir ve fiyat değişimlerini yakından takip edebilirsiniz. Biga özellikle ülkemizin en büyük demir-çelik üreticilerinden biri olan İÇDAŞ fabrikasının ve limanının bulunduğu konum olduğu için ülkemizde önemli rol oynamaktadır. Hatta İÇDAŞ firmasının açıkladığı fiyatların piyasayı belirlediği de bir çok kişi tarafından bilinmektedir.

Çanakkale ilinin Biga ilçesine ait günlük olarak listelenen inşaat demiri fiyatları her gün 15:00 ‘dan sonra burada yayınlanır. Yayınlanan fiyatlar Biga inşaat demiri aramaları ile sizlere sonuçlar sunmaktadır. Ülkemizin Demir-Çelik alanında lider bölgelerinden biri olan Biga, bir çok demir delik üretici ve tüccarı için fiyatlandırma yaparken etkin bir rol oynamaktadır.

Özellikle Biga bölgesi İthalat ve İhracat rakamları duruma göre Biga demir fiyatları başta olmak üzere tüm ülkemizin demir fiyatlarına pozitif veya negatif etki eder. 

Sizler için her gün özenle hazırladığımız fiyatlarımız arasından şu an Biga demir fiyatları sayfasında bulunuyorsunuz. Bu sayfada her gün sizler için en doğru fiyatlar ile Biga inşaat demiri fiyatları hakkında liste halinde bilgilendirmeler yapılacaktır. İşte Biga inşaat demiri fiyatları:

Yorumlar

Biga demir fiyatları hakkında veya demir çelik piyasası ile ilgili tüm yorumlarınızı buradan bizlere ulaştırabilir ve ziyaretçilerimize faydalı bilgiler sunabilirsiniz.

guest
11 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Rıza yiğit
Rıza yiğit

Bundan böyle demir fiyatları gündere bilir misiniz

İbrahim demir
İbrahim demir

Demir fiyatlari dusermi sizce arkadaşlar

Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x