Ankara Demir Fiyatları

Ankara demir fiyatları sayfasında Ankara inşaat demiri ile ilgili güncel ve günlük fiyatlara ulaşabilir, geçmiş fiyatları inceleyerek analizler gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin Başkenti ve güzide şehrimiz Ankara özellikle demir çelik alanında önemli bir rol oynamaktadır. Bir çok büyük ve kurumsal inşaat firmasının ve kamu kuruluş merkezlerinin genelde Ankara’da olmasından dolayı Ankara demir fiyatları demir çelik piyasası için son derece önemlidir. 

Ülkemizin başkenti güzel Ankara’mıza ait en güncel fiyatlar için doğru adreste olduğunuza emin olabilir. Ankara demir fiyatları sayfamız sitemizde en çok ziyaret edilen sayfaların arasında yer almaktadır. Ankara demir fiyatları sizler için sürekli güncellenmekte olup her gün yeni fiyat eklenme konusunda özen gösterilmektedir.

Ankara demir fiyatları sayfamızda ulaşacağınız fiyatlar ince araştırmalar neticesinde buraya yansıtılmakta olup, sadece bilgilendirme amacı niteliği taşımaktadır. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeniz önerilmez. Demir çelik piyasasında fiyatlar her gün değiştiği için ve değişmesinden bir den fazla faktör etkin rol oynadığı için her gün fiyatlar öğleden sonra açılmaktadır. Bu yüzden Ankara demir fiyatları sayfasında yayınlanan yeni fiyatlar saat 15:00’dan sonra yayına alınacaktır. 

Yorumlar

Demir çelik hakkında değerli yorumlarınızı bizlere ileterek bir çok ziyaretçimize faydalı bilgiler sunabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x