Ankara Demir Fiyatları

Ankara demir fiyatları sayfasında Ankara inşaat demiri ile ilgili güncel ve günlük fiyatlara ulaşabilir, geçmiş fiyatları inceleyerek analizler gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin Başkenti ve güzide şehrimiz Ankara özellikle demir çelik alanında önemli bir rol oynamaktadır. Bir çok büyük ve kurumsal inşaat firmasının ve kamu kuruluş merkezlerinin genelde Ankara’da olmasından dolayı Ankara demir fiyatları demir çelik piyasası için son derece önemlidir. 

Ülkemizin başkenti güzel Ankara’mıza ait en güncel fiyatlar için doğru adreste olduğunuza emin olabilir. Ankara demir fiyatları sayfamız sitemizde en çok ziyaret edilen sayfaların arasında yer almaktadır. Ankara demir fiyatları sizler için sürekli güncellenmekte olup her gün yeni fiyat eklenme konusunda özen gösterilmektedir.

Ankara demir fiyatları sayfamızda ulaşacağınız fiyatlar ince araştırmalar neticesinde buraya yansıtılmakta olup, sadece bilgilendirme amacı niteliği taşımaktadır. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeniz önerilmez. Demir çelik piyasasında fiyatlar her gün değiştiği için ve değişmesinden bir den fazla faktör etkin rol oynadığı için her gün fiyatlar öğleden sonra açılmaktadır. Bu yüzden Ankara demir fiyatları sayfasında yayınlanan yeni fiyatlar saat 15:00’dan sonra yayına alınacaktır. 

Yorumlar

Demir çelik hakkında değerli yorumlarınızı bizlere ileterek bir çok ziyaretçimize faydalı bilgiler sunabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x