Sivas Demir Fiyatları

Sivas Demir Fiyatları sayfamızı ziyaret ederek günlük ve güncel Sivas inşaat demiri fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yayınlanan fiyatlar doğru kaynaklardan süzülerek sizlere iletilmiş ve özenle hazırlanmıştır. Sivas demir fiyatları sayfasında bulunan fiyatlar Demir çelik piyasasının tam olarak öğleden sonra netleşmesinden dolayı her gün öğleden sonra saat 15:00 civarında güncellenmekte ve bu sayfada yayınlanmaktadır.

Sivas ilimiz özellikle bölge ve çevre bir çok ile olan yakınlığından dolayı İç Anadolu Bölgesi’nin önemli inşaat demiri fiyat belirleyen etkenleri arasındadır. Çevre illerin bir çoğuna demir sevkiyatları Sivas merkezli gerçekleşmektedir. Bu durum da İç Anadolu Bölgesi fiyat belirlemede Sivas inşaat demiri fiyatlarının önemli bir rol oynadığını göstermektedir.

Sivas demir fiyatları sayfamızda eklenen tüm fiyatlar sizlere bilgi vermek amacı ile eklenmiştir. Bu sayfada yayınladığımız tüm fiyat bilgilerinin en güncel ve doğru tespitler olduğuna emin olabilirsiniz. Bizler her ne kadar sizlere doğru bilgileri ulaştırmaya çalışsak da, ne yazık ki bir çok demir çelik firması farklı fiyat politikaları uygulamaktadır. Bu yüzden aynı bölgede hizmet veren 2 firma arasında bile arasında uçurum olan fiyatlar olabilmektedir. Lütfen fiyatları değerlendirirken bunları göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

Yorumlar

Sivas demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x