Sivas Demir Fiyatları

Sivas Demir Fiyatları sayfamızı ziyaret ederek günlük ve güncel Sivas inşaat demiri fiyatları hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yayınlanan fiyatlar doğru kaynaklardan süzülerek sizlere iletilmiş ve özenle hazırlanmıştır. Sivas demir fiyatları sayfasında bulunan fiyatlar Demir çelik piyasasının tam olarak öğleden sonra netleşmesinden dolayı her gün öğleden sonra saat 15:00 civarında güncellenmekte ve bu sayfada yayınlanmaktadır.

Sivas ilimiz özellikle bölge ve çevre bir çok ile olan yakınlığından dolayı İç Anadolu Bölgesi’nin önemli inşaat demiri fiyat belirleyen etkenleri arasındadır. Çevre illerin bir çoğuna demir sevkiyatları Sivas merkezli gerçekleşmektedir. Bu durum da İç Anadolu Bölgesi fiyat belirlemede Sivas inşaat demiri fiyatlarının önemli bir rol oynadığını göstermektedir.

Sivas demir fiyatları sayfamızda eklenen tüm fiyatlar sizlere bilgi vermek amacı ile eklenmiştir. Bu sayfada yayınladığımız tüm fiyat bilgilerinin en güncel ve doğru tespitler olduğuna emin olabilirsiniz. Bizler her ne kadar sizlere doğru bilgileri ulaştırmaya çalışsak da, ne yazık ki bir çok demir çelik firması farklı fiyat politikaları uygulamaktadır. Bu yüzden aynı bölgede hizmet veren 2 firma arasında bile arasında uçurum olan fiyatlar olabilmektedir. Lütfen fiyatları değerlendirirken bunları göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

Yorumlar

Sivas demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x