PAYAS Demir Fiyatları

Payas demir fiyatları sayfamızda Payas bölgesine ait inşaat demiri fiyatları hakkında günlük olarak bilgi alabilir ve tüm değişimleri bu sayfadan takip edebilirsiniz. Payas demir çelik alanında özellikle Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde fiyat belirlemede etkin rol oynayan politikaların başında gelmektedir. Bu yüzden demir çelik piyasasında Payas demir fiyatları önemli bir yer almaktadır.

Payas demir fiyatları sayfamızın en önemli amacı sizlere piyasa açılır açılmaz doğru bilgileri sunarak, demir çelik alanında bir ön tanıya varmanıza yardımcı olmaktır. Payas demir çelik sayfamızdaki her fiyat bir kaç firmadan teyit edilerek buraya eklenmiştir. Demir çelik piyasası çok değişken olduğu için gün içindeki her güncelleme takip edilmemekte olup, tüm fiyatlar saat 15:00 gibi güncellenmektedir. Bu yüzden fiyatları teyit etmenizi öneririz.

Payas demir fiyatları Türkiye genelindeki fiyatları da pozitif veya negatif yönde etkileyen önemli parametrelerden biridir. Ülke genelince çap sıkıntısı ve benzer daralmalar olması durumunda bir çok demir çelik firması PAYAS’a yönelmekte ve Türkiye’nin bir çok bölgesine demir satışı gerçekleştirmektedir. 

Payas demir fiyatları güncel versiyonu ile ve günlük olarak sizler için aşağıda listelenmiştir. 

Yorumlar

PAYAS Demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
11 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Rıza yiğit
Rıza yiğit

Bundan böyle demir fiyatları gündere bilir misiniz

İbrahim demir
İbrahim demir

Demir fiyatlari dusermi sizce arkadaşlar

Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x