PAYAS Demir Fiyatları

Payas demir fiyatları sayfamızda Payas bölgesine ait inşaat demiri fiyatları hakkında günlük olarak bilgi alabilir ve tüm değişimleri bu sayfadan takip edebilirsiniz. Payas demir çelik alanında özellikle Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde fiyat belirlemede etkin rol oynayan politikaların başında gelmektedir. Bu yüzden demir çelik piyasasında Payas demir fiyatları önemli bir yer almaktadır.

Payas demir fiyatları sayfamızın en önemli amacı sizlere piyasa açılır açılmaz doğru bilgileri sunarak, demir çelik alanında bir ön tanıya varmanıza yardımcı olmaktır. Payas demir çelik sayfamızdaki her fiyat bir kaç firmadan teyit edilerek buraya eklenmiştir. Demir çelik piyasası çok değişken olduğu için gün içindeki her güncelleme takip edilmemekte olup, tüm fiyatlar saat 15:00 gibi güncellenmektedir. Bu yüzden fiyatları teyit etmenizi öneririz.

Payas demir fiyatları Türkiye genelindeki fiyatları da pozitif veya negatif yönde etkileyen önemli parametrelerden biridir. Ülke genelince çap sıkıntısı ve benzer daralmalar olması durumunda bir çok demir çelik firması PAYAS’a yönelmekte ve Türkiye’nin bir çok bölgesine demir satışı gerçekleştirmektedir. 

Payas demir fiyatları güncel versiyonu ile ve günlük olarak sizler için aşağıda listelenmiştir. 

Yorumlar

PAYAS Demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x