İzmir Demir Fiyatları

İzmir demir fiyatları sayfamızda İzmir inşaat demiri fiyatı hakkında güncel ve geçmiş tüm bilgilere ulaşabilir ve analizler gerçekleştirebilirsiniz. İzmir demir fiyatları sayfamız demir çelik piyasası çok aktif olduğundan dolayı genelde öğleden sonra belirlenmektedir. Bu yüzden bu sayfada bulunan fiyatların güncellenmesi her gün saat 15:00’dan sonra gerçekleşmektedir. 

İzmir demir fiyatları sayfamız, özellikle Ege Bölgesinde hizmet veren bir çok tüccar ve müteahhit tarafından yakından takip edilmektedir. İzmir, Aydın, Muğla, Denizli gibi şehirlerin inşaat demiri ticaretinde İzmir demir fiyatları piyasayı belirlemekte önemli rol oynar. Ege bölgesinde diğer illere gerçekleştirilen sevkiyatların bir çoğu İzmir depolarından gerçekleştirilmekte ve İzmir fiyatının üstüne genelde nakliye fiyatı eklenerek farklı iller için fiyatlar belirlenmektedir. 

İzmir demir fiyatları sayfasında bulunan her fiyat her gün en doğru bilgilere ulaşılarak burada yayınlanmaktadır. Her firmanın fiyat politikası farklı olduğundan dolayı buradaki fiyatlar ile çalıştığınız firmaların fiyatları arasında çoğu zaman fark olabilmektedir. Bu sayfada bulunan fiyatların sadece bilgilendirme amacı ile sizinle paylaşıldığını unutmamanızı rica eder ve fiyatların sadece ön bilgilendirme olarak kabul etmenizi hatırlatmak isteriz.

Yorumlar

İzmir demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
19 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
yusuf
yusuf

yurt dışı baglantısı olup finans sorunu olanlar iletişime benimle iletişime gecebilir

Bilal
Bilal

inşaat a başlamayı düşünüyorum yaklaşık 10 ton demir gidiyor fiyatlar düşer mi? bekleyeyim mi?

Admin
Yönetici
Admin
Yanıtla  Bilal

Dolar düşer bence derseniz, düşer. Çıkar bence derseniz çıkar 🙂 Ortalık çok karışık Bilal Bey. Net bir tahmin yapmak çok zor ama şuan ibre düşüş yönünde.

Erkan
Erkan

Yurtdışına güzel miktarda devamlı demir isteyen müşteri portfoyum var. Bu konu ile ilgilenen varmı. Gümrük nakliye sipariş vb. Beraber yapacağımız.

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey 05350712*** ara görüşelim (Telefon numarası iletmek yasaktır)

yusuf
yusuf
Yanıtla  Erkan

erkan bey meilini bekliyorum yusufemlak42@hotmail.com

Adem kotancı
Adem kotancı

Numara alabilirmiyim

Muhdeşem göl
Muhdeşem göl

Yüksek gelirim hattında çalışıyorum 12 günde 977 ton Demir tüketiliyo kışın iş çok yavaş ve demir almayınca fiyatlarda düşüyo maksimum 45 gündaha çalışırız fiyatların daha sonra 5 seviyesine düşeceyine inanıyorum

Demir Çelik Haberleri

kurbanlik

Kurbanlık Fiyatları Temmuz 2022 – Kurbanlık Kg Kilo Fiyatları – Küçükbaş Büyükbaş

Her yıl olduğu gibi bayram öncesi kurbanlık fiyatları belirleniyor. Her hayvan için değişen kurbanlık fiyatları Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB)

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x