İzmir Demir Fiyatları

İzmir demir fiyatları sayfamızda İzmir inşaat demiri fiyatı hakkında güncel ve geçmiş tüm bilgilere ulaşabilir ve analizler gerçekleştirebilirsiniz. İzmir demir fiyatları sayfamız demir çelik piyasası çok aktif olduğundan dolayı genelde öğleden sonra belirlenmektedir. Bu yüzden bu sayfada bulunan fiyatların güncellenmesi her gün saat 15:00’dan sonra gerçekleşmektedir. 

İzmir demir fiyatları sayfamız, özellikle Ege Bölgesinde hizmet veren bir çok tüccar ve müteahhit tarafından yakından takip edilmektedir. İzmir, Aydın, Muğla, Denizli gibi şehirlerin inşaat demiri ticaretinde İzmir demir fiyatları piyasayı belirlemekte önemli rol oynar. Ege bölgesinde diğer illere gerçekleştirilen sevkiyatların bir çoğu İzmir depolarından gerçekleştirilmekte ve İzmir fiyatının üstüne genelde nakliye fiyatı eklenerek farklı iller için fiyatlar belirlenmektedir. 

İzmir demir fiyatları sayfasında bulunan her fiyat her gün en doğru bilgilere ulaşılarak burada yayınlanmaktadır. Her firmanın fiyat politikası farklı olduğundan dolayı buradaki fiyatlar ile çalıştığınız firmaların fiyatları arasında çoğu zaman fark olabilmektedir. Bu sayfada bulunan fiyatların sadece bilgilendirme amacı ile sizinle paylaşıldığını unutmamanızı rica eder ve fiyatların sadece ön bilgilendirme olarak kabul etmenizi hatırlatmak isteriz.

Yorumlar

İzmir demir fiyatları ve demir çelik ile ilgili her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Selçuk Daşcı
Selçuk Daşcı

Fiyatlar yine uçmaya başladı. Eskiden burun kıvırdığımız fiyatlara hasret kaldık. Gidişat kötü görünüyor. Böyle devam ederse bir çok proje daha başlamadan batacağız. Sadece demir değil her şey ateş pahası

Bahri Tütüncü
Bahri Tütüncü

Demir de düşerken 20TL 30 TL düşüyor çıkarken en az 50 60 TL artıyor. Genelde 100 150 TL artıyor.

Mert Süslüoğlu
Mert Süslüoğlu

Son günlerde demir fiyatında sabit bir durum yok bir artıyor bir düşüyor şuan 5100 seviyesinde olması 5500 5600 e göre bizi mutlu etse de, demirin hakkının bu olmadığının herkes farkında.

Ali Akkaya
Ali Akkaya

Sitenizi çok beğendim. Her gün fiyatları yayınlamanız çok iyi ama biraz geç kalıyorsunuz bunları açıklamada. Bu sorunu çözebilir misiniz?

Murat Aydın
Yönetici
Murat Aydın
Yanıtla  Ali Akkaya

Ali Bey, İlk olarak geri bildiriminiz için teşekkürler. Ne yazık ki demir çelik sektörü çok geç açılıyor. Tüm fiyatları toparlamamız nereden baksanız saat: 15:00 civarını buluyor. Bu yüzden fiyatları açıklamamız 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

En son 3 ay önce kişi Murat Aydın
Resul Topçu
Resul Topçu

Fabrikalar mayıs ayı teslim sipariş alıyorlar. Satışlar çok fazla devam etmekte. Hurda fiyatları teker teker arttı ve artlamaya da devam edecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı Bizimle Paylaşabilirsiniz.x